23 650 000֏-96 750 000֏
Մինիմալ ներդրման չափը` $100,000 ֏48,000,000: Պետության կողմից շինարարության ծախսերի 50%-ը փոխհատուցելու դեպքում նախագծի հետգնման ժամկետը (ըստ ներդրողի բաժնեմասի) կկազմի 4 տարի, իսկ պահանջվող ներդրումները կնվազեն մինչև $170,000 ֏81,600,000։ *Այս բաժինը կրում է միմիայն տեղեկատվական բնույթ, որի նպատակն է ապահովել ֆինանսական ռեսուրսներ փնտրող հայ ձեռնարկատերերի և այդ ռեսուրսները տիրապետող անձանց միջև հաղորդակցությունը: Կայքի տեղեկատվությունը արժեթղթերի առաջարկ չէ: Ինչպես նաև չեն առաջարկվում կոնկրետ ներդրումային մեխանիզմներ չեն առաջարկվում։ Դրանք պետք է քննարկվեն վերոնշյալ անձանց միջև։
ՆուՖարմ Տեք ՍՊԸ-ն մասնագիտացած է Հայաստանում ավտոմատացված, բարձր տեխնոլոգիական ջերմոցների կառուցման մեջ: Ընկերությունը տրամադրում է ժամանակակից ապարատային և ծրագրային լուծումներ խելացի ջերմոցների կառուցման համար։

21 395 000֏-87 525 000֏
Мин. размер инвестиций $100,000 ֏ 48,000,000. В случае, если государство возместит 50% затрат на строительство, срок окупаемости составит 4 года, а необходимые инвестиции снизятся до $170,000 ֏81,600,000. *Данный раздел носит исключительно информационный характер, задачей которого является обеспечение связи между армянскими предпринимателями, ищущими финансовые ресурсы, и лицами, владеющими этими ресурсами. Информация на этом сайте не является предложением о покупке ценных бумаг. Также не предлагаются конкретные механизмы инвестирования, их будут обсуждать вышеперечисленные лица.
ООО «НуФарм Тек» специализируется на строительстве автоматизированных, высокотехнологичных теплиц в Армении. Компания предоставляет современные программно-аппаратные решения для строительства умных теплиц.